KONST / Litografier / Färglitografi 12332088
nr 1233 2088
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad Hc 5/25. Motivet: 26x20
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:30:39
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr